Templating (8.x-1.8) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Other
sq: Tjetër

en: Themes
sq: Temat

en: About
sq: Informacione

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
