Templating (8.x-1.9) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: شناسه

en: Other
fa: ساير

en: Template
fa: قالب

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: About
fa: درباره

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Management
fa: مدیریت
