Templating (8.x-1.9) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Help
it: Aiuto

en: Theme
it: Tema

en: Other
it: Altro

en: Templates
it: Template

en: Themes
it: Temi

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: About
it: Informazioni

en: Page path
it: Percorso pagina

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
