Templating (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: About
gl: Información

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Completed @current of @total.
gl: Completaronse @current de @total.

en: Management
gl: Xestión
