Templating (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: About
lv: Par

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total
