Templating (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Completed @current of @total.
eu: @total-(e)tik @current osatu dira.

en: Management
eu: Kudeaketa

en: Text value
eu: Testu balioa
