Templating (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: About
he: אודות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.

en: Management
he: ניהול

en: Text value
he: ערך טקטואלי
