Templating (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: An error occurred
vi: Một lỗi đã xảy ra

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: About
vi: Giới thiệu

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: Completed @current of @total.
vi: Hoàn thành @current trên tổng số @total.

en: Management
vi: Quản lý
