Templating (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Themes
he: עיצובים

en: About
he: אודות

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Management
he: ניהול
