Templating (8.x-3.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Template
vi: Mẫu

en: Themes
vi: Sắc thái

en: About
vi: Giới thiệu

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Management
vi: Quản lý
