Templating (8.x-3.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Template
sr: Шаблон

en: Templates
sr: Шаблони

en: Content Type
sr: Тип садржаја
