Templating (8.x-3.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Theme
uk: Тема

en: Template
uk: Шаблон

en: Template edit
uk: Виправлення Шаблону

en: Template name
uk: Назва шаблону

en: Templates
uk: Шаблони

en: Themes
uk: Теми

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: About
uk: Про модуль

en: Page path
uk: Шлях сторінки

en: Region name
uk: Назва області

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Management
uk: Керування
