Templating (8.x-3.4) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: ID
am: አይዲ

en: Themes
am: ገጽታዎች
