Templating (8.x-3.4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
