Tenant (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Current group
es: Grupo actual

en: Sources
es: Fuentes

en: Current user
es: Usuario actual

en: Node selection
es: Selección de nodo

en: User selection
es: Selección de ususario
