Tenant (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Current group
it: Gruppo corrente

en: Sources
it: Sorgenti

en: Current user
it: Utente corrente

en: Node selection
it: Selezione nodo

en: User selection
it: Selezione utente
