Tenant (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Current group
pt: Grupo atual

en: Sources
pt: Fontes

en: Current user
pt: Utilizador atual

en: Node selection
pt: Seleção de nós

en: User selection
pt: Seleção de utilizador
