Tenant (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Node
et: Postitus

en: Sources
et: Allikad

en: Front page
et: Avaleht

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Node selection
et: Sisuelemendi valik

en: User selection
et: Kasutaja valik
