Tenant (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Group
ku: گرووپ

en: Node
ku: گرێ

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە
