Tenant (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Current group
nl: Huidige groep

en: Sources
nl: Bronnen

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Node selection
nl: Node-selectie

en: User selection
nl: Gebruikersselectie
