Tenant (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Node
ru: Материал

en: Current group
ru: Текущая группа

en: Sources
ru: Источники

en: Front page
ru: Главная страница

en: Current user
ru: Текущий пользователь

en: Node selection
ru: Выбор ноды

en: User selection
ru: Выбор пользователя
