Tenant (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Node
sv: Nod

en: Current group
sv: Nuvarande grupp

en: Sources
sv: Källor

en: Front page
sv: Startsida

en: Current user
sv: Nuvarande användare

en: User selection
sv: Urval av användare
