Tenant (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Current group
vi: Nhóm hiện thời

en: Sources
vi: Nguồn

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Current user
vi: Người dùng hiện tại
