Tenant (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Node
ar: العقدة

en: Sources
ar: المصادر

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Current user
ar: المستخدم الحالي
