Tenant (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན
