Tenant (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Node
lt: Mazgas

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Current user
lt: Dabartinis narys
