Tenant (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Node
sk: Uzol

en: Sources
sk: Zdroje

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ
