Tenant (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Node
sl: Vozlišče

en: Sources
sl: Viri

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik
