Tenant (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Node
cs: Uzly

en: Sources
cs: Zdroje

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Current user
cs: Aktuální uživatel
