Tenant (8.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Node
el: Κόμβος

en: Sources
el: Πηγές

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης
