Tenant (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Node
eu: Nodoa

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea
