Tenant (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Node
fr: Nœud

en: Current group
fr: Groupe actuel

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: Select user
fr: Sélectionner l'utilisateur

en: Current user
fr: Utilisateur courant

en: Node selection
fr: Sélection du nœud

en: User selection
fr: Sélection de l'utilisateur
