Tenant (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Node
hu: Tartalom

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Front page
hu: Címlap

en: Select user
hu: Felhasználó kiválasztása

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Node selection
hu: Tartalom kiválasztása

en: User selection
hu: Felhasználó kiválasztása
