Tenant (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Node
lv: Mezgls

en: Sources
lv: Avoti

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs
