Tenant (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Current group
pt: Grupo atual

en: Sources
pt: Fontes

en: Front page
pt: Página inicial

en: Current user
pt: Usuário atual

en: Node selection
pt: Seleção de nodes

en: User selection
pt: Seleção de usuário
