Tenant (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Node
gl: Nodo

en: Sources
gl: Fontes

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Current user
gl: Usuario actual
