Tenant (8.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Sources
he: מקורות

en: Front page
he: דף הבית

en: Current user
he: משתמש נוכחי
