Tenant (8.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Sources
ca: Fonts

en: Front page
ca: Portada

en: Current user
ca: Usuari actual

en: User selection
ca: Selecció d'usuari
