Tenant (8.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Node
fa: محتوا

en: Sources
fa: منابع

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Current user
fa: کاربر جاری
