Tenant (8.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Node
pl: Węzeł

en: Current group
pl: Aktualny klub

en: Sources
pl: Źródła

en: Front page
pl: Strona główna

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Node selection
pl: Wybór węzła

en: User selection
pl: Wybór użytkownika
