Tenant (8.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Group
id: Grup

en: Sources
id: Sumber

en: Front page
id: Halaman depan

en: Current user
id: Anggota sekarang

en: Node selection
id: Pemilihan node

en: User selection
id: Pemilihan pengguna
