Tenant (8.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Node
oc: Nosèl

en: Sources
oc: Fonts

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Current user
oc: Utilizaire actual
