Tencent Cloud Captcha (2.0.1-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Login
ja: ログイン

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: Passed
ja: パスされた

en: Form protection
ja: フォーム保護
