Tencent Cloud Captcha (2.0.3-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Passed
hu: Kihagyott

en: Form protection
hu: Űrlapvédelem
