Tencent Cloud Captcha (2.0.3-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Login
ru: Логин

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: Passed
ru: Пройден

en: Form protection
ru: Защита формы
