Tencent Cloud Captcha (2.0.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: Passed
pl: Zdany

en: Form protection
pl: Ochrona formularza
