Tencent Cloud Captcha (2.0.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Login
pt: Entrar

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: Passed
pt: Aprovado

en: Form protection
pt: Protecção de formulário
