Tenon IO (8.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Priority
fi: Tärkeys

en: None
fi: Ei mitään

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Count
fi: Laskuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Level
fi: Taso
