Tenon IO (8.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Priority
hr: Prioritet

en: None
hr: Nema

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Count
hr: Broj

en: Medium
hr: Srednji

en: Level
hr: Nivo
