Tenon IO (8.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Count
ku: ژمارە

en: Medium
ku: مامناوەندی
